Lage Lindell, Komposition med figurer, grafik

Klubbat för:

4 200 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

LAGE LINDELL (1920-1980): Komposition med figurer, signerad och daterad på baksidan Lage Lindell 4/30, silkscreen på plast, 100,5x104 cm

Zustandsbeschreibung

ytsmuts, ytslitage

672309

2019-09-29