Castelijn matbord

Castelijn matbord
Castelijn matbord

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CASTELIJN, matbord, Modell TH 002, postmodernism 1980-tal, rund skiva fanerad i fågelögonlönn, påbyggnad i svart komposit, 2 kromade stålben, etikettmärkt, H ca 74, B ca 125, L ca 163 cm

Repor och märken

672311

2019-09-02