Harry Boström oljemålning

Harry Boström oljemålning
Harry Boström oljemålning
Harry Boström oljemålning
Harry Boström oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

HARRY BOOSTRÖM (1917-1996): "Alkemisten", olja på pannå, signerad, bildmått 39x43 cm

Sedvanligt ytslitage

672317

2019-08-30