Lådspegel
Klubbat för:
3 200 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
LÅDSPEGEL/ PIGTITTARE, rokoko, 1700/1800-tal, krönet i musselformation, lådor i nederdel, höjd ca 53 cm
Kuntoraportti
Renoverad, kompletterad, slitage,
672325
Päivämäärä:
2019-09-05