K-G Nilsson litografi

K-G Nilsson litografi
K-G Nilsson litografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

K-G NILSON (född 1942): "Språket´´, signerad och daterad KG Nilsson 1980, 141/175, färglitografi, ca 30x59 cm

672335

2019-08-30