Duxsoffa 1960-tal

Duxsoffa 1960-tal
Duxsoffa 1960-tal
Duxsoffa 1960-tal
Duxsoffa 1960-tal
Duxsoffa 1960-tal
Duxsoffa 1960-tal
Duxsoffa 1960-tal
Duxsoffa 1960-tal
Duxsoffa 1960-tal
Duxsoffa 1960-tal

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SOFFA, 1960-tal, 3-sitsmodell, DUX, stoppad stomme klädd i ljusblå textil, djuphäftad kulfötter, sitthöjd ca 43 cm, längd ca 196 cm

Bruksslitage, blekt

672340

2019-08-29