Epåletter Hallands regemente och intendenturkåren
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 000 SEK
EPÅLETTER, 2 par, m/1860 med buljoner för major vid Hallands regemente resp. m/1888 för kapten vid intendenturkåren, i askar
Askar med slitage och skador, ett lock saknas, stjärnor saknas på en epålett
672345
2019-09-01