Epåletter Hallands regemente och intendenturkåren

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

EPÅLETTER, 2 par, m/1860 med buljoner för major vid Hallands regemente resp. m/1888 för kapten vid intendenturkåren, i askar

Askar med slitage och skador, ett lock saknas, stjärnor saknas på en epålett

672345

2019-09-01