Segelbåtsmodell 1900-tal

Segelbåtsmodell 1900-tal
Segelbåtsmodell 1900-tal
Segelbåtsmodell 1900-tal
Segelbåtsmodell 1900-tal
Segelbåtsmodell 1900-tal
Segelbåtsmodell 1900-tal
Segelbåtsmodell 1900-tal
Segelbåtsmodell 1900-tal
Segelbåtsmodell 1900-tal
Segelbåtsmodell 1900-tal
Segelbåtsmodell 1900-tal
Segelbåtsmodell 1900-tal
Segelbåtsmodell 1900-tal
Segelbåtsmodell 1900-tal
Segelbåtsmodell 1900-tal
Segelbåtsmodell 1900-tal

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BÅTMODELL, 1900-talets andra hälft, s.k "Dhow", Persiska viken, arabisk segelfartyg, längd ca 180, höjd ca 120 cm

672353

2019-08-29