Sandro Chia carborundum etsning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SANDRO CHIA (Italien, född 1946): Figurkomposition, signerad Chia BAT (bon à tirer), carborundum etsning, 97x110 cm

något gulnad

672357

2019-11-25