Sandro Chia carborundum etsning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SANDRO CHIA (Italien, född 1946): Utan titel, 1989-90, signerad och numrerad Chia 36/50, carborundum etsning, 123x99 cm

PROVENIENS
Arij Gasiunasen Fine Art of Palm Beach, Florida

672368

2019-12-17