Ljusplåtar

Ljusplåtar
Ljusplåtar
Ljusplåtar
Ljusplåtar
Ljusplåtar
Ljusplåtar
Ljusplåtar
Ljusplåtar
Ljusplåtar
Ljusplåtar

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LJUSPLÅTAR, 4 st, tenn, delvis med äldre stämplar (1 stämplad D2=1786), höjd ca 22-24 cm

Kompletterade/omgjorda tenntallrikar, bruksslitage/bucklor (senare ljuspipor)

672390

2019-08-30