Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 000 SEK
LJUSPLÅTAR, 4 st, tenn, delvis med äldre stämplar (1 stämplad D2=1786), höjd ca 22-24 cm
Kompletterade/omgjorda tenntallrikar, bruksslitage/bucklor (senare ljuspipor)
672390
2019-08-30
Gör en kostnadsfri värdering här