Damskrivbord 1800-tal

Damskrivbord 1800-tal
Damskrivbord 1800-tal
Damskrivbord 1800-tal
Damskrivbord 1800-tal
Damskrivbord 1800-tal
Damskrivbord 1800-tal
Damskrivbord 1800-tal
Damskrivbord 1800-tal
Damskrivbord 1800-tal
Damskrivbord 1800-tal
Damskrivbord 1800-tal
Damskrivbord 1800-tal

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

DAMSKRIVBORD, nyrokoko, 1800-talets slut, fanérad med valnöt samt valnötsrot, skuren dekor, överdel med uppsats samt spegel

En dragknopp saknas

672395

2019-08-29