Ljuslykta Hans-Agne Jakobsson

Ljuslykta Hans-Agne Jakobsson
Ljuslykta Hans-Agne Jakobsson
Ljuslykta Hans-Agne Jakobsson
Ljuslykta Hans-Agne Jakobsson
Ljuslykta Hans-Agne Jakobsson
Ljuslykta Hans-Agne Jakobsson
Ljuslykta Hans-Agne Jakobsson
Ljuslykta Hans-Agne Jakobsson

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LJUSSTAKE / LJUSLYKTA, Hans-Agne Jakobsson, Markaryd, mässing och glas, etikettsignerad, höjd ex kupa ca 35 cm

Kupa med mindre nagg, bruksspår

672399

2019-09-04