Toilettebord 1800-tal

Toilettebord 1800-tal
Toilettebord 1800-tal
Toilettebord 1800-tal
Toilettebord 1800-tal
Toilettebord 1800-tal
Toilettebord 1800-tal
Toilettebord 1800-tal
Toilettebord 1800-tal
Toilettebord 1800-tal
Toilettebord 1800-tal
Toilettebord 1800-tal
Toilettebord 1800-tal

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TOILETTEBORD, Karl-Johan, 1800-tal, fanérad med mahogny samt svärtad, etikettmärkt J.J.Arvidsson, schatullmakare, förgyllt beslag, höjd 140, 73x39 cm

Listdelar saknas, fanérbortfall, nyckel saknas

672409

2019-08-30