Toilettebord 1800-tal
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TOILETTEBORD, Karl-Johan, 1800-tal, fanérad med mahogny samt svärtad, etikettmärkt J.J.Arvidsson, schatullmakare, förgyllt beslag, höjd 140, 73x39 cm
Listdelar saknas, fanérbortfall, nyckel saknas
672409
2019-08-30