Yngve Ekström

Yngve Ekström
Yngve Ekström
Yngve Ekström
Yngve Ekström
Yngve Ekström
Yngve Ekström
Yngve Ekström
Yngve Ekström
Yngve Ekström
Yngve Ekström

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

YNGVE EKSTRÖM, karmstol, "Arka", 1960-tal, ursprungligen formgiven 1955, ek, höjd 65, sitthöjd 35 cm

Smärre slitage

672422

2019-08-31