Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TSCHAKO, 2 st., tyska, 1950/60-tal, varav en för Nordrhein-Westfalen
En kokard saknas. Slitage
672435
2019-09-01
Gör en kostnadsfri värdering här