Tschako

Tschako
Tschako
Tschako
Tschako
Tschako
Tschako
Tschako
Tschako
Tschako
Tschako
Tschako
Tschako

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TSCHAKO, 2 st., tyska, 1950/60-tal, varav en för Nordrhein-Westfalen

En kokard saknas. Slitage

672435

2019-09-01