Pablo Picasso Maternité

Pablo Picasso Maternité
Pablo Picasso Maternité
Pablo Picasso Maternité
Pablo Picasso Maternité

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PABLO PICASSO (1881-1973), efter: "Maternité", färglitografi, signerad och daterad i trycket 29.4.63, bildmått ca 49x36

672438

2019-08-31