Gösta Gierow oljemålning

Gösta Gierow oljemålning
Gösta Gierow oljemålning
Gösta Gierow oljemålning
Gösta Gierow oljemålning
Gösta Gierow oljemålning
Gösta Gierow oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GÖSTA GIEROW (född 1931): Musiksalong, signerad Gierow, daterad -57, olja på duk, ca 50x65 cm

672448

2019-08-30