Erik Jerken oljemålning

Erik Jerken oljemålning
Erik Jerken oljemålning
Erik Jerken oljemålning
Erik Jerken oljemålning
Erik Jerken oljemålning
Erik Jerken oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ERIK JERKEN (1898-1947): Kvinnoporträtt, signerad Jeren, utförd i Nice, Frankrike, sannolikt under 1920-talets mitt, olja på duk, 58x35 cm

672451

2019-08-30