Fåtöljer 1 par plysch
Klubbat för:
1 200 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
FÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets andra hälft, plyschklädda, sitthöjd ca 44 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage
672455
Päivämäärä:
2019-08-30