Stig Blomberg, Hukande kvinna

Stig Blomberg, Hukande kvinna
Stig Blomberg, Hukande kvinna
Stig Blomberg, Hukande kvinna
Stig Blomberg, Hukande kvinna
Stig Blomberg, Hukande kvinna
Stig Blomberg, Hukande kvinna
Stig Blomberg, Hukande kvinna
Stig Blomberg, Hukande kvinna
Stig Blomberg, Hukande kvinna
Stig Blomberg, Hukande kvinna
Stig Blomberg, Hukande kvinna
Stig Blomberg, Hukande kvinna

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STIG BLOMBERG (1901-1970): Hukande kvinna, signerad Stig Blomberg Paris 1928, skulptur i terrakotta, höjd 28 cm

lagningar, skador

672456

2019-09-30