Ellis Wallin, Huskroppar

Ellis Wallin, Huskroppar
Ellis Wallin, Huskroppar
Ellis Wallin, Huskroppar
Ellis Wallin, Huskroppar
Ellis Wallin, Huskroppar
Ellis Wallin, Huskroppar

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ELLIS WALLIN (1888-1972): Huskroppar, signerad Wallin, olja på duk, 32,5x45,5 cm

672469

2019-09-30