Faskinkniv

Faskinkniv
Faskinkniv
Faskinkniv
Faskinkniv
Faskinkniv
Faskinkniv

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FASKINKNIV, tysk, m/1829, för manskap infanteriet, klinga otydligt stämplad Gebr. Weyersberg Solingen, svart läderbalja, längd ca 61 cm

Slitage

672472

2019-09-01