Halsband bärnsten
Klubbat för:
2 800 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
HALSBAND, 3 st., delvis med bärnsten, låghaltigt silver, HÄNGEN, 3 st., silver varav en förgylld, stämplad Stockholm 1945, baksida med monogram, ett hänge stämplad Arenhill, Malmö 1955, KEDJA, silver
Zustandsbeschreibung
672484
2019-09-10