Halsband bärnsten

Halsband bärnsten
Halsband bärnsten
Halsband bärnsten
Halsband bärnsten
Halsband bärnsten
Halsband bärnsten
Halsband bärnsten
Halsband bärnsten
Halsband bärnsten
Halsband bärnsten

Klubbat för:

2 800 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

HALSBAND, 3 st., delvis med bärnsten, låghaltigt silver, HÄNGEN, 3 st., silver varav en förgylld, stämplad Stockholm 1945, baksida med monogram, ett hänge stämplad Arenhill, Malmö 1955, KEDJA, silver

Zustandsbeschreibung

672484

2019-09-10