Einar Berger oljemålning

Einar Berger oljemålning
Einar Berger oljemålning
Einar Berger oljemålning
Einar Berger oljemålning
Einar Berger oljemålning
Einar Berger oljemålning

Klubbat för:

4 200 SEK

2 000 SEK

EINAR BERGER (1893-1960): Marint motiv, signerad E Berger, olja på duk, ca 54x63 cm

672485

2019-09-01