Alexander Tolstoy oljemålning

Alexander Tolstoy oljemålning
Alexander Tolstoy oljemålning
Alexander Tolstoy oljemålning
Alexander Tolstoy oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ALEXANDER TOLSTOY (1895-1969): Porträtt, signerad A Tolstoy, olja på duk, 40x33 cm

Dukskada.

672496

2019-09-05