Pembroke table

Pembroke table
Pembroke table
Pembroke table
Pembroke table
Pembroke table
Pembroke table
Pembroke table
Pembroke table

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORD med klaffar, s.k. Pembroke table, England, 1900-talets senare del, fanerat i mahogny, lådor i sargen, höjd 70, 160x45, utfälld bredd 80 cm

672501

2019-09-02