Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
AFFÄRSSKYLT, 1900-talets första hälft, "Servering", koppar med smidesupphängning, genombruten text, höjd ink. upphängning ca 57x81 cm
Elektrifierad, avklippt el, bruksslitage
672509
2019-09-01
Gör en kostnadsfri värdering här