Franco Costa "Magnificent Göteborg"

Franco Costa
Franco Costa
Franco Costa
Franco Costa
Franco Costa
Franco Costa
Franco Costa
Franco Costa

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FRANCO COSTA (Född 1934): "Magnificent Göteborg", färglitografier, triptyk, signerade och numrerade 6/160, dagmått 57 x 48 respektive 58 x 69 cm..

Ej examinerad ur ram.

672517

2019-09-11