Oscar Cleve

Oscar Cleve
Oscar Cleve
Oscar Cleve
Oscar Cleve
Oscar Cleve
Oscar Cleve

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OSCAR CLEVE (1906-1991): "Blomsterträdgård", signerad Cleve, olja på duk, ca 38x46 cm

672521

2019-09-02