Erik Leoo Vrede oljemålning

Erik Leoo Vrede oljemålning
Erik Leoo Vrede oljemålning
Erik Leoo Vrede oljemålning
Erik Leoo Vrede oljemålning
Erik Leoo Vrede oljemålning
Erik Leoo Vrede oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ERIK LEOO VERDE (1904-1976): Komposition, signerad Leoo V, daterad a tergo -55, olja på pannå, 13x19 cm

672527

2019-09-01