Stockli Champagnekylare

Stockli Champagnekylare
Stockli Champagnekylare
Stockli Champagnekylare
Stockli Champagnekylare
Stockli Champagnekylare
Stockli Champagnekylare
Stockli Champagnekylare
Stockli Champagnekylare
Stockli Champagnekylare
Stockli Champagnekylare
Stockli Champagnekylare
Stockli Champagnekylare

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CHAMPAGNEKYLARE, koppar, 1960/70-tal, hänklar i trä, märkt undertill Stockli Netstal Made in Switzerland, höjd 21, diameter 18,5 cm

Bruksslitage

672531

2019-09-01