Klubbat för:
550 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Möja Feb 1953", signerad Roland S, 10/40, färglitografi, ca 51x40 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre gulnad
672539
2019-09-01
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner