Lennart Rosensohn

Lennart Rosensohn
Lennart Rosensohn
Lennart Rosensohn
Lennart Rosensohn

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LENNART ROSENSOHN, blandteknik tusch/krita, signerad, daterad, ca 24x32 cm

672551

2019-09-03