Bruno Mathsson & Piet Hein matbord
Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BRUNO MATHSSON & PIET HEIN, "Superellips", matbord, Fritz Hansen, Danmark, skiva svart laminat med kant i aluminium, spännben av förkromad metall, stämplat undertill, höjd ca 70 cm, skivans mått ca 180x120 cm
Bruksslitage och repor
672568
2019-09-01