Bruno Mathsson & Piet Hein matbord

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BRUNO MATHSSON & PIET HEIN, "Superellips", matbord, Fritz Hansen, Danmark, skiva svart laminat med kant i aluminium, spännben av förkromad metall, stämplat undertill, höjd ca 70 cm, skivans mått ca 180x120 cm

Bruksslitage och repor

672568

2019-09-01