Br

Br
Br
Br
Br
Br
Br
Br
Br
Br
Br
Br
Br

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BRUNO MATHSSON & PIET HEIN, "Superellips", konferensbord, Fritz Hansen, Danmark, svartlackerad skiva, mittdel med eluttag, spännben av förkromad metall, stämplat undertill, höjd ca 70 cm 240x120 cm

Repor och märken

672570

2019-09-01