Br
Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BRUNO MATHSSON & PIET HEIN, "Superellips", konferensbord, Fritz Hansen, Danmark, svartlackerad skiva, mittdel med eluttag, spännben av förkromad metall, stämplat undertill, höjd ca 70 cm 240x120 cm
Repor och märken
672570
2019-09-01