Karmstolar i körsbärsfanér

Karmstolar i körsbärsfanér
Karmstolar i körsbärsfanér
Karmstolar i körsbärsfanér
Karmstolar i körsbärsfanér
Karmstolar i körsbärsfanér
Karmstolar i körsbärsfanér
Karmstolar i körsbärsfanér
Karmstolar i körsbärsfanér

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KARMSTOLAR, 4 st, 2000-tal, stomme i formpressad körsbärsfanér, på mattförkromade stålunderreden, enligt uppgift inköpta på Asplund, sitthöjd ca 46 cm

Bruksslitage, enstaka smärre stötmärken i fanéren förekommer

672572

2019-09-01