Seffle Möbelfabrik Rosenborg sideboard

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SIDEBOARD, "Rosenborg", Seffle Möbelfabrik, 1920/1930-tal, Swedish Grace, björk samt fanérad med jakaranda, balusterformade knoppade ben, höjd ca 80, 98x46 cm

Nyckelbussning saknas, smärre slitage och märken

672577

2019-09-01