Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DANIEL BENGTSON, skeppsportätt föreställande svensk fullriggare, monogramsignerad DB, daterad 64, akvarell, 30x42 cm
Något gulnad
672580
2019-09-01
Gör en kostnadsfri värdering här