Daniel Bengtson skeppsporträtt

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DANIEL BENGTSON, skeppsportätt föreställande svensk fullriggare, monogramsignerad DB, daterad 64, akvarell, 30x42 cm

Något gulnad

672580

2019-09-01