Klubbat för:
650 SEK
Schätzwert
1 200 SEK
Beschreibung
DAGBÄDD, 1950-tal, teakfanerad fur, höjd ca 38 cm, 200x85 cm
Zustandsbeschreibung
slitage, repor, senare botten
672599
2019-09-08
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner