Dagbädd 1950-tal

Dagbädd 1950-tal
Dagbädd 1950-tal
Dagbädd 1950-tal
Dagbädd 1950-tal
Dagbädd 1950-tal
Dagbädd 1950-tal
Dagbädd 1950-tal
Dagbädd 1950-tal

Klubbat för:

650 SEK

Schätzwert

1 200 SEK

Beschreibung

DAGBÄDD, 1950-tal, teakfanerad fur, höjd ca 38 cm, 200x85 cm

Zustandsbeschreibung

slitage, repor, senare botten

672599

2019-09-08