Armand Rossander keramikikon

Armand Rossander keramikikon
Armand Rossander keramikikon
Armand Rossander keramikikon
Armand Rossander keramikikon
Armand Rossander keramikikon
Armand Rossander keramikikon

Klubbat för:

1 200 SEK

Arviointi

2 500 SEK

Kuvaus

ARMAND ROSSANDER (1914-1976): Ikon föreställande Maria Magdalena i bön, signerad Rosander, daterad -39, glaserad keramikplatta, ca 15x15 cm

Kuntoraportti

672604

Päivämäärä:

2019-09-01