Armand Rossander keramikikon
Klubbat för:
1 200 SEK
Arviointi
2 500 SEK
Kuvaus
ARMAND ROSSANDER (1914-1976): Ikon föreställande Maria Magdalena i bön, signerad Rosander, daterad -39, glaserad keramikplatta, ca 15x15 cm
Kuntoraportti
672604
Päivämäärä:
2019-09-01