Hylla jugend

Hylla jugend
Hylla jugend
Hylla jugend
Hylla jugend
Hylla jugend
Hylla jugend

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HYLLA, 1900-talets första hälft, jugend, ek, genombrutna sidor, 5 hyllplan, höjd 116, bredd 35,5-30 cm

Bruksslitage, smärre torrspricka, märken från krukor

672606

2019-09-01