Hörnskåp jugendstil
2019-09-01
672623
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HÖRNSKÅP, jugendstil, 1900-tal, fanerat med mahogny, beslag i mässing, höjd ca 140, 62x32 cm
Slitage, renoverat, lagningar, sprickor