Ring med cabochonslipad turkos

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

800 SEK

RING, 9k guld, med cabochonslipad turkos, med okända stämplar, ringstorlek 19, totalvikt ca 5.3 g

Bruksslitage

672633

2019-09-01