Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
CHAMPAGNEKYLARE, nysilver, Frankrike, 1930/40-tal, från Restaurang Ramponneau i Paris, gravyr på ena sidan samt i botten, höjd ca 24,5
Bruksslitage
672637
2019-09-01
Gör en kostnadsfri värdering här