Otte Sköld

Otte Sköld
Otte Sköld
Otte Sköld
Otte Sköld

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OTTE SKÖLD (1894-1958): Vinterlandskap, olja på pannå, signerad, 25 x 64,5 cm.

672642

2019-09-11