Lars Hillersberg litografi

Lars Hillersberg litografi
Lars Hillersberg litografi

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

800 SEK

LARS HILLERSBERG (1937-2004): "Festen -64", litografi, signerad, bildstorlek 22,5 x 31 cm.

Ej examinerad ur ram.

672651

2019-09-11