Pablo Picasso färglitografi

Pablo Picasso färglitografi
Pablo Picasso färglitografi

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PABLO PICASSO (1881-1973), efter: "Maternité", färglitografi, signerad och daterad i trycket 29.4.63, bildmått ca 49x36, relieftryck S.P.A.D.E.M, Paris.

672657

2019-09-02